Нахлист. Десна. Головень

Рибалка нахлистом… Насправді я виїхав ловити фідером. Але в день не завжди хочетсья ловити на донку, особливо коли припікає сонечко, та і кльов спадає. Тому ми постійно возимо с собою знаряддя під будь-який вид ловлі. Наперед ніяк не заплануєшь, на що потягне. Чи то нахлист, спіннінг, поплавець… Отак і їздимо з повними багажниками :).

Для всього цього різноманіття у нас є найкрасивіша річка – Десна. Вона створена для різноманіття. На Десні не можна себе обмежувати якимось одним засобом (дозволенним) ловлі. Бо на невеличкому відрізку річки можна знайти і ямку і мілину, і прогон, і загиб. І на кожному відрізку переважає інший вид риб.

До речі головні достатньо рідко клюють на фідер, але в них неймовірна міць. Тому я беру для їх ловлі нахлист. Він дуже тактильній, кожне клювання віддається не тільки в руку, а в саме нутро. А клювання у головня просто опупенні.

Не тримайтеся в рамках одного способу лову!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>