Шукай зморшки

Весь тиждень сподівалися на добру погоду, але прогнози малювали дощі та зливи, та хіба нас це колись зупиняло?! Ми хотіли до лісу, і нас важко було зупинити. Недільний ранок, а ми вже на ногах вештаємося по квартирі – збираємось. Швиденько в машину, і за зморшками в Бориспільський район.

Залишаємо автівку біля лісництва. По розмові з лісником дізнаємося, що вчора приїзджали за грибами, але знайшли лише трійку. Не дуже втішно, але це ж було вчора, а сьогодні — вже сьогодні. Ми з класним настроєм заглиблюємося у знайомі місця.

В лісі нічого не змінилось з того року… Все так же важко пролазити крізь колючі кущи та дерева. Але все сумно. Нема грибів. Вешталися ми доволі довго, доки Маша не знайшла першого. Вони є, але знайти їх важкувато. Через прохолодну погоду вони не повилазили з листя. Треба кожний грибочок буквально викопувати. Їх навіть не було бачно, якщо не розгортати. Так йдешь і навмання колупаєш, знайшов перший – шукай поряд ще.

Зарано ще, треба почекати днів 3-4. Але своє наколупали. Сподіваємося, що ще встигнемо позбирати зморшки в цьому сезоні, бо коротенький він буде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>